Vjollca Haxhiu është një emër i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar.

Sezona e verës për këngëtaren ka qenë shumë e angazhuar duke qenë së është ndër më të kërkuarat për ahengjet familjare, shkruan “Kosovarja”.

Vjollca dallohet për performacën plotë gjallëri dhe elegancën që e shfaq çdoherë.

Një femër e bukur e këndshme dhe shumë pozitive.

Më se të këndshme këngëtarja i ka edhe mbesat të cilat i ka prezantuar gjatë një ahengu familjarë.

Me dy mbesat e saj krahë për krahë ajo shkëlqen bashkë me to, të cilat duken secila më e mirë se tjetra./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË