Është padyshim ndër aktoret më të komentuara në vend, e cila bën jetë luksi dhe këtë nuk heziton ta ndajë në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

E kësaj here, blerja e saj është vërtetë marramendëse.

Sipas një imazhi që ka hedhur në llogarinë e saj, shihet se ka blerë veturë të shtrenjtë, të tipit Range Rover, markë kjo shumë e njohur të cilën ua shohim shumë fytyrave të estradës.

Për më shumë, flet vet imazhi në vazhdim./Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË