Jeta e saj ‘misterioze’ është shpesh objekt i thashethemeve që bëhen ndër njerëz.

Si arriti deri këtu, kush apo çka qëndron pas kësaj jete përrallore të aktores, pyetje këto që akoma mbesin veç si pikëpyetje, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja që u bë e njohur me rolin e saj të “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”, tani po e jeton një jetë krejt ndryshe.

Lluksi mbase i tepruar, vetura të shtrenjta e shetitjet të shpeshta po bëjnë që Arta të jetë e përfolur dhe e paragjykuar në shoqëri.

Megjithatë ajo po e shijon jetën pa çarë kokën fare, duke rekalmuar gjithë këtë lluks në rrjetet sociale.

E sot ajo realisht ka pranuar se jeton një jetë përrallore, për të cilen ndihet krenare ta shfaq para të tjerëve.

Bukuroshja ka publikuar dy fotogafi impresionuese e veshur me një fustan madhështor. Krahas këtyre imazheve shkruan: “Ideja e jetës sime si përrallë është në vetvete një përrallë …”/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË