Aktorja dhe modelja Arta Elezaj po vazhdon të postojë foto shumë joshëse nëpër rrjetet sociale.

Arta Elezaj vazhdon që të tregoj asetet e saj në rrjetet sociale.

E njohur për rolin e saj të Xhakartës në serialin kosovar, “O sa mirë”, ku portretizon një vajzë naive nga një fshat i Kosovës, ajo profesion të parë e ka modelingun.

E në këtë sferë duket se Xhakarta shkëlqen.

Kjo shihet në foton e saj të fundit ku Arta ka të veshur një palë tesha serioze por që brenda saj duket se nuk ka të vëna fare jelek. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË