Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publikun turk e atë të huaj.

Popullaritet të madh po arrin edhe në publikun shqiptar ku është duke u transmetuar këtë kohë.

Dy personazhe shumë të njohura janë padyshim ato të Sumrusë dhe Xhansusë që në seria janë motra.

Ato kanë raport të mirë edhe pas serialit ku shihet se shpesh vizitojnë njëra-tjetrën dhe nuk hezitojnë të ndajnë foto me ndjekësit./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË