Askush nuk e ka menduar se roli i “Xhbanës” në serialin vendor “ O sa mirë”, do ta shpalos një vajzë të talentuar, të çiltër e të pashme.

Bukuroshja tropojane, Arjola Demiri, zbuloi personalitetin e saj përmes aktrimit, dhe që aty të përmendurit nuk iu nda qoftë edhe për një moment të vetëm, shkruan Kosovarja.

Ani pse tani më nuk është pjesë e këtij seriali, ajo po ec shumë mirë me role të tjera në kinema e shfaqje nga më të ndryshmet.

Ka fituar zemrat e secilit që nga fillimi dhe më nuk iu nda vëmendja, ku tani përveç aktrimit tregon hapur edhe aktivitetet e saj të përditshme kështu edhe duke qenë më afër adhuruesve të saj.

Ndonëse e ka parë që një numër i madh i fansave janë të etur për ti informuar për çdo gjë rreth saj, atëherë edhe sot ajo tregoi se çfarë ka qenë duke bërë dhe me kë ishte.

Duke qenë se ushqimi është pjesa më e pandashme e jetës së saj dhe më e preferuar, ajo u pa duke ngrënë një kam viçi me kërpesh, dhe duke ngrënë me plot ëndje dhe dëshirë këtë ushqim, ani pse edhe vet e ka cekur se nuk mund ta kuptojë gjithkush. /Kosovarja/

Arjola Demiri

Publiée par Albania Viral sur Lundi 22 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË