Emrin e të famshmes ia dha roli i “Xhbanes”.

Arjola Demiri është shëndrruar në personazhet më të dashura dhe më të paharruara për publikun, shkruan Kosovarja.

Është ajo femër e cila përpara vetes ka realizuar shumë ëndrra dhe me po atë ambicie vazhdon ende.

Përveç që është tejet e aktualizuar në profesion, ajo edhe në jetën e përditshme di si ti tërheqë fansat e saj për ta ndjekur e për të mos ta harruar.

Kjo pasi që mëngjeset e saj fillojnë çdo herë ndryshe, me fotografi, video, aktivitete të llojllojshme por ka edhe momente që dita e saj fillon vetëm me një thënie, teksa ndodhi edhe së fundi.

E, ajo thënie ishte: “Ata të cilët më kanë plagosur në thellësi: Melekët e kanë shkruar, Allahu e ka parë, Dhe selam”.

Se çfarë e shtyu të vijë e tillë dhe a ka ndonjë prapavijë, këtë vetëm ajo mund ta dijë më së miri. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË