Aktorja Arjola Demiri u bë e njohur me rolin e Xhbanës në serialin “O Sa Mirë.

E nga ky rol ka tërhequr pas vetës shumë ndjekës të cilët e pëlqejnë dhe e duan shumë atë, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja për dallim nga seriali në jetën e përditshme paraqitet gjithmonë e rregulluar ku vë në pah bukurinë e saj.

Si duket edhe kështu e pëlqejnë dhe vlerësojnë publiku, pasiqë çdoherë merr lavdata dhe komente të mira.

Edhe sonte ajo ka freskuar llogarinë e saj në Instagram me një fotografi, ku padyshim duket një bukuroshe që s’lë shoqe.

Ndryshe, ajo është duke u marrë me disa projekte të tjera derisa po vazhdon të këtë karrierë edhe në Tiranë./Kosovarja/

Ariola

Publiée par Albania Viral sur Mercredi 10 avril 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË