Naser Rafuna është një ndër aktorët më të pëlqyer të momentit nga publiku shqiptar.

Edhe pse luajti në shumë seriale e filma të tjerë, zemrat e publikut shqiptar i mori me rolin e ‘Xhekut’ në serialin e njohur ‘Çka ka shpia’, përcjell ORAinfo.

Përveç që është një aktor shumë I angazhuar në profesionin e tij, ‘Xheku’ është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat posedon shumë ndjekës.

E sot, ai ka postuar një fotografi shumë të veçantë të gruas dhe djalit të tij, e vëmendja shkon tek djali i tij që duket se është rritur shumë.

MUND TË JU PËLQEJNË