Xhemi Shehu,njëra nga moderatoret më të njohura shqiptare njihet për bukurinë e saj e cila ka dalur në pah gjithmonë, por Xhemi përmes një fotoje ka treguar bukurinë e saj edhe pa make-up.

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram në të cilën shfaqet totalisht pa make-up duke shijuar rrezet e diellit në rroba banje.

E tërë fytyra e saj duket shumë bukur bashkë me buzët e palyera,sytë ajo përsëri del mahnitëse. Xhemi momentalisht ndodhet me pushime dhe buzëqeshja në fytyrën e saj, e tregon vërtetë të relaksuar./metro/

MUND TË JU PËLQEJNË