Xhensila ka sjellë imazhe të reja nga pushimet.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë zgjedhur që këto ditë të nxehta t’i kalojnë në bregdet.

Dyshja këto ditë kanë filluar pushimet verore, ndërsa kësaj radhe po shoqërohen edhe nga vogëlushja e tyre, Ajka.

Së fundi, Xhensila publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet krahë Besit teksa të dy po merrnin rreze dielli.

E në një tjetër video, ajo shfaqi Besin teksa po relaksohej në det, kurse Xhensila po e shikonte dhe e filmonte. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË