Sot Bes Kallaku feston ditëlindjen e 34-të.

Për këtë ditë të veçantë bashkëshortja e tij Xhensila menjëherë pas orës 00:00 e  ka befasur me një tortë interesante, shkruan “Kosovarja”.

Duke mos shkruar shumë për të, e bukura Xhensilë e uroi vetëm me një fjalë shumë domethënëse.

“Bekimi ynë”, ka shkruar Xhensila.

Mos të harrojmë, ai ka pranuar urime të ndryshme nga familjarët dhe shoqëria e tij. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË