Xhensila Myrtezaj është një emër i dashur për publikun shqiptar.

Përveq zërit të ëmbël që e ka, ajo njihet edhe për elegancën e saj si dhe për bukurinë natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Xhensila Myrtezaj është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell fotografi nga përditshmëria e saj.

Sot këngëtarja ka postuar një foto ku as kësaj radhe nuk ka hezituar të tregoj pamjen e saj natyrale e veshur me një këmishë të bardhë e me fytyrën e ëmbel që po duket tamam si ëngjull.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit ishte kënga “Paris”, që në kanalin “Youtube” ka marrë mbi 16 milion klikime./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË