Kida sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida, sot mbush 21 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, këngëtarja ka pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët.

Një urim të veçantë ajo e mori nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj, e cila e uroi atë përmes një fotografie.

“Kidushe edhe 100 ojj moter @kida
Ti e di sa shume te dua. Lum kush te ka pran”, ka shkruar Xhensila.

MUND TË JU PËLQEJNË