Aktorja dhe modelja e O sa mirë, ka vazhduar me udhëtimet e saj nëpër vende të ndryshme të botës

E pasi ka kaluar pothuajse tërë verën nëpër vende të bukura bregdetare, Arta tani ka vendosur që të udhëtojë nëpër Europë.

Ajo sot është shfaqur para katedrales së Milanos, ku ka qenë e veshur tepër seksi dhe ka ekspozuar edhe të pasmet e saj seksi.

Një ditë më parë ajo ishte parë në Venedik.

Ndryshe, Arta pos udhëtimeve të saj të shtrenjta është e njohur edhe për teshat e saj super të shtrenjta.

Ajo shpesh vishet më shtrenjtë se miliarderja Kylie Jenner, motra e Kim Kardashian.

MUND TË JU PËLQEJNË