Nexhat Osmani është këngëtari i njohur i muzikës popullore.

Fal tij tashmë në mediat rozë janë të pranishëm e gjithë familja Osmani, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh në rrjete sociale ai dhe gruaja e tij Xhevahirja shfaqin momente të ndryshmë së bashku.

Në fotografinë e postuar së fundmi çiftin e shohim të lumtur pranë njëri tjetrit.

Është rregullimi i gruas së tij që merr vëmenjde. I gjithë ky përkushtim në pamje fizikë është për burrin e saj.

Të fotografuar nga dyshja po shkëlqejnë me pamjen. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË