Vala

Blerina Kllokoqi Rugova ka kaluar tashmë kufijtë e suksesit me kreacionet e saj.

Jo vetëm yjet shqiptare që zgjedhin dhe ia besojnë punën dizajneres nga Kosova, por nuk janë të paktë as emra të njohur botëror që vishen me krijimet e saj.

Është ylli televiziv amerikan, Joseline Hernandez, një nga fytyrat më të famshme të Hollivudit, ajo që ka veshur një fustan të krijuar nga Blerina, madje një fustan të ngjashëm ka veshur edhe vajza e saj e vogël, shkruan Indeksonline.

Joseline s’ka nguruar ta falënderoj të shprehet e impresionuar nga veshja e kreatores kosovare, e këtë e ka bërë përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË