Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuçi ka gjetë çdo herë përkrahjen dhe dashurinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Gjakovarja bukuroshe çdo herë sjellë këngë të bukura duke iu përshtat shijes e preferencave të fansave të saj.

Publiku e do dhe e çmon këngëtaren veçmas për stilin e saj të veçantë.

Së fundi, gjakovarja ka sjellë disa imazhe ku po bën dritë nga bukuria. Madje, ka prej atyre që po e krahasojnë me yll pikërisht edhe ashtu siç e ka emrin.

Ama,po duket një yll më i bukur se yjet e zakonshme./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË