Këngqtarja e njohur Yllka Kuqi përveç që njihet për zërin e saj unik, ajo i kushton rëndësi edhe paraqitjes dhe dukjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Gjakovarja është një femër me një bukuri natyrale, ku gjithmonë vjen e mrekullueshme në imazhet e saj të shumta.

Yllkës nuk i mungojnë asnjëherë edhe paraqitjet pranë burrit të saj, të cilët shëndritin në praninë e njëri tjetrtit.

Edhe sot, ajo publikoi një imazh në krahët e bashkëshortit, ku me buzëqeshjen e tyre po bëjnë dritë çifti i njohur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË