Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi sot e ka martuar vëllaun e saj.

Duke qenë e pranishme gjithmonë në rrjete sociale, edhe për këtë ditë të rëndësishme këngëtares nuk i mungoi fotografia e vëllaut dhe kunatës së saj, shkruan “Kosovarja”.

“Vëllau im Ylli dhe nusja e tij e bukur Dea”, ka shkruar Yllka pranë fotografisë.

Pasi që çifti shihen të veshur mjaft thjesht, kuptohet që nuk kanë organizuar ndonjë ceremoni për këtë ditë të veçantë.

Në vijim mund ta shihni kunaten bukuroshe të Yllka Kuqit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË