Këngëtarja gjakovare Yllka Kuqi është shëndrruar në yjet më të ndjekura të kohës.

Ajo po vazhdon të dhurojë perfomanca ndër më të veçantat tek një audiencë e gjerë, për çka po arrin që t’iu rrëmbejë zemrat të gjithëve dhe ta kërkojnë çdo herë atë, shkruan Kosovarja.

Kaq e suksesshme dhe e ndjekur nuk mbahet mend të ketë qenë, andaj edhe publiku e adhuron dhe nuk i ndërron asnjëherë këngët e saj.

Krahas kësaj, apo po komentohet edhe për stilin dhe sharmin që ka krijuar ndër vite, dhe se çdo herë po duket më tërheqëse dhe më e bukur.

Madje, nëse e krahasojmë me vitet e kaluara nuk të jep përshtypjen e Yllkës së tanishme, pasi dukshëm i vërehen ndryshimet që ajo ka pësuar, e që më së miri mund ta shihni në këtë fotografi të vijuar.

Sigurisht, tani  duket më e bukur dhe më ndryshe se sa atëherë. Pajtoheni edhe ju me këtë, apo? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË