Yllka Kuqi ka ndërruar stilin e flokëve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi ka ndërruar sërish stilin e flokëve dhe duket në top-formë.

Këngëtarja nga Gjakova ka publikuar një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila tregon se ka bërë flokët e verdha.

Edhe kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë asaj, por që duket se nuk e ka problem pasi e ndërron ngjyrën shpesh.

Sa i përket projekteve muzikore, Kuqi është mjaft e angazhuar pa lënë anash edhe koncertet e ndryshme. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË