Këngëtarja gjakovare shkëlqen me fustanin e saj.

Yllka e cila njihet për zërin unik, nuk e lë anash as fizikun ku secilën herë vjen më atraktive dhe më joshëse se më pare, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ajo është aktiveme mbrëmje të ndryshme muzikore, nuk lë anash edhe kujdesin për vetën duke u shfaqur gjithmonë me fustana glamuroz.

Kësaj here, më një model tejet unik fustani I saj fije fije Yllkën nuk mund ta zëvendësojë askush.

Videoja e mëposhtme iu dëshmon më shumë. /Kosovarja/

Yllka Kuqi

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 22 juillet 2019

MUND TË JU PËLQEJNË