Është njëra ndër këngëtaret që nuk heziton të bëj ndryshime në dukjen e saj, duke eksperimentuar me flokët.

Yllka Kuqi njihet për stilin e saj të veccantë dhe aktivitetin e madh në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit ajo ka marrë vëmendje të madhe për imazhet joshëse që ka ndarë me ndjekësit e saj.

Kësaj radhe ajo ka “rrezikuar” duke bërë një ndryshim të madh në flokë.

Përveç që i ka prerë shumë shkurt, ajo tregon se u ka ndryshuar edhe ngjyrën flokëve.

Duket se është mjaftë e kënaqur, me stilin e ri në imazhin që ka publikuar në Instagram.

Në të gjitha rastet ajo shfaqet mjaftë elegante dhe me plotë sharm./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË