Yllka Kuqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në një moment intim me burrin.

Yllka Kuqi është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht poston imazhe të reja.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me burrin.

Për ndryshe, Yllka është vazhdimisht aktive me mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, por nuk mungojnë as këngët e reja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË