Yllka Kuqi është shumë aktive me projekte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja nga Gjakova është edhe përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale.

Imazhet e bukura dhe atraktive nuk mungojnë në ‘Instagramin’ e saj, por këtë herë Yllka ka sjellur një imazh të ëmbël përkrah bashkëshortit të saj.

“Dashuria” ka shkruar Yllka në mbishkrimin e imazhit.

Çifti dukeshin për mrekulli së bashkur, ata kanë shumë vite martesë dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË