Askush si ajo nuk dallohet për zërin unikë, melankolikë dhe shumë të dëgjuar.

Këngëtarja gjakovare Yllka Kuqi ka ditur gjithmonë të prekë në pikat e dobëta të publikut, dhe të sjellë këngë që me të parën janë shndërruar në hite, shkruan Kosovarja.

Yllka po ashtu ka bërë të njihet edhe si një femër më shumë sitl, e cila gjithmonë reflekton elegancë dhe modë brenda vetes.

Gjakovaren në asnjë sezonë të vitit nuk mund ta zëjnë ngushtë, pasi ia di rendin ti bëjë kombinimet më perfekte dhe kështu të bëhet edhe inspirim i shumë femrave shqiptare.

E meqë tani nuk ka mbetur edhe shumë kohë të hyjmë në vjeshtë, Yllka qysh tani ka menduar se ku do të veshet dhe çfarë do të bëjë.

Ajo ka zgjedhur Zagrebin ti gjejë dhe ti zgjedhë veshjet e vjeshtës, ku edhe në imazhin e fundit është paraqitur me to, dhe po që duket bukur dhe mahnitëse në to. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË