Është njëra ndër këngëtaret që nuk heziton të bëj ndryshime në dukjen e saj, duke eksperimentuar vazhdimisht me stilin.

Yllka Kuqi njihet poashtu si një femër e hareshme e cila din ta shijoj jetën, shkruan “Kosovarja”.

Krahas muzikës që bën ajo është ndër femrat këngëtare që komentohet shumë për stilin dhe elegancën e saj.

Ajo poashtu ka marrë vëmendje të madhe për imazhet joshëse që ndanë me ndjekësit e saj.

E kësaj radhe ajo ka ardhur më një kolazh fotografish në të cilat duket me stile të ndryshme e që i ka realizuar në vazhdimësi.

Si duket Yllka ështënë dilemë se cili stil i shkon më shumë, pasi kërkon mendimin e publikut se cila iu pëlqen më shumë.

‘Cila prej fotove ju pelqen me shume’, ka shkruar ajo në Instagram.

Shikojini dhe vlerësojeni Yllken./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË