Këngëtarja Yllka Kuqi kohëve të fundit është shumë e angazhuar dhe aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore, brenda dhe jashtë vendit.

Këto ditë ajo po qëndron në kryeqytetin e Hungarisë, në Budapest, shkruan “Kosovarja”

Përveç këtyre angazhimeve, ajo po e shfrytëzon kohën për të shëtitur rrugëve të Budapestit.

Jemi mësuar që Yllkën çdoherë ta shohim duke sjellur risi në stilin e saj, qka e bën të veçantë nga të tjerët.

Edhe kësaj radhe ajo ka befasuar me dukjesn e saj, ku vëmendje mori shamia që kishte vërë në kokë.

Në këtë udhëtim Yllka ka shkuar me bashkëshortin e saj, ku po kalojnë momente të bukura bashkë.

Me këtë rast ata janë fotografuar praën kishës “St. Stephen’s Basilica”, të cilën e vizitojnë njerëz nga e gjithë bota.

Për ndryshe projekti i fundit i Yllkës është kënga “Je dashnia” e cila u prit mjaftë mirë nga publiku./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË