Zaimina Vasjari mbetet një prej femrave më seksi shqiptare.

Zeshkanja simpatike, edhe në imazhet që publikon secilën herë vjen më atraktive se më parë.

Kënëgtarja e njohur e tillë u shfaq edhe në një fotosesion të realizuar së fundi, e veshur me një fustan të kombinuar me ngjyrë të gjelbër ajo tregoj këmbët e gjata dhe seksi.

Edhe këtë herë Zaimina nuk zhgënjejë të impresiononte më dukje.

Ndryshe, Zaimina është nënë e një vajzë të cilën e pagëzoj me emrin, Khloe./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË