Zaimina Vasjari është një emër i njohur në showbizin shqiptarë, kjo për shkak të veprimtarisë së saj.

Ishte viti 2002 kur Zaimina mori kurorën e më të bukurës, duke u zgjedhur ‘Miss Shqipëria 2002’.

Nga atëherë ajo vazhdoi të jetë mjaft e dashur për publikun, duke u inkuadruar më pas edhe në muzikë me anë të disa projekteve muzikore që u pritën mjaft mirë.

Tashmë ajo është bërë nënë dhe është pasivizuar në fushën e muzikës, duke u përkushtuar më shumë në familje.

Mirëpo ajo vazhdon të jetë mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga publiku nëpërmjet rrjeteve sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se linjat dhe bukuria e saj vetëm sa po shtohen me vitet. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË