Zanfina Ismaili ka mahnitur me linjat trupore në foton e fundit që e ka postuar në rrjete sociale.

E veshur në pantolla të ngushtë me ngjyrë të bardhë, edhe bluzën po ashtu ajo po duket tejet në formë.

Artisja, flokët e saj i ka kapur si dhe ka vendosur edhe syze, mbathur ka një palë take.

Ajo ka pozuar para kamerës, duke theksuar të pasmet dhe në sy kanë renë edhe beli i hollë dhe këmbët e gjata të Zanfinës.

Këngëtarja, njihet për trupin e saj, e këtë e ka dëshmuar me këtë foto.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit duke  e përgëzuar për linjat e saj trupore. Një fans i këngëtares si me shaka i ka shkruar: ‘T’pikt akullorja npantolla t bardh qe sma bon reply’. Zanfina ia ka kthyer duke i shkruar: ‘Mos e njell

MUND TË JU PËLQEJNË