Zanfina Ismaili është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka pozuar para pasqyrës dhe po duket mjaftë atraktive.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË