Pritjen e të bërit prindër është duke e shijuar për herë të dytë aktorja e mirënjohur turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj, gjithashtu aktor, Halit Ergenç.

Në mediat turke, gjatë ditës së sotme është se raportuar çifti ka mësuar gjininë e fëmijës së dytë.

Bergüzar dhe Haliti së shpejti do të bëhen edhe me një djalë.

Berguzari dhe Haliti janë të martuar prej vitesh, ata kanë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Ali.

Të dy u bënë të njohur për publikun kosovar me rolet e tyre në serialin “1001 Netë”.

MUND TË JU PËLQEJNË