Edhe Majlinda Kelmendi e ka sozinë e saj.
Duke qenë se çdo njeri e ka sozinë e tij në botë edhe xhudistja Majlinda Kelmendi e ka të veten, shkruan lajmi.net

Ndoshta nuk e keni vënë re deri sot por xhudistja kosovare ka ngjashmëri të madhe me aktoren e njohur turke Demet Özdemir.

Në shikim të parë pa i analizuar shumë ato duken shumë të njëjta dhe ajo çfarë i dallon është stili. Në vazhdim ju sjellim disa imazhe të tyre ku mund ta vini re këtë

MUND TË JU PËLQEJNË