fbpx

Beatrix Ramosaj ironizon Bora Zemanin

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes, me një postim që ka lidhje me Bora Zemanin.

Moderatorja publikoi ditën e djeshme një video në rrjetin social Instagram teksa ndodhej në aeroport, ndërsa në sfond dëgjohej një zë që thoshte: “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”

Ndërsa së fundmi edhe kënëgtarja ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet me një valixhe në dorë dhe shprehet se po “arratiset” nga problemet e veta.

Pavarësisht se në mbishkrimin e videos ajo ka vendosur një shkrim në lidhje me këngën e re, ndjekësit e kanë cilësuar postimin e saj si një ironi ndaj Bora Zemanit.

“Sa herë që më pyesin: Pooo heeeeeeee Kur do e nxjerrësh këngënnnnn???”- shkruan këngëtarja krahas videos. Ndërsa një ndjekës, përmes komenteve, ka risjellë në vëmendje videon e Bora Zemanit.


POSTIME TË NGJASHME

Postimi tjetër


TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Add New Playlist