Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri po arrin të jetë në qendër të vëmendjës me paraqitjet e saj të veçanta.

Blerona njihet edhe si ndër moderatoret më gazmore të televizionit e cila gjithmonë sjell energji pozitive kudo që merr pjesë, shkruan Kosovarja.

Sot është dita e Shën Valentinit, e njohur si dita e të dashuruarve,  ditë kjo e cila të gjithë të dashuruarit bëjnë postime duke shpërndarë imazhe me fjalët me të bukura që egzistojnë.


E kur është fjala për dashurinë e jetës, Blerona është shumë e rezervuar sa i përkëtë jetës private dhe siç e dijmë ajo është ende single.

Por sot ajo bëri një dedikim me fjalë dashurie, gjë e cila na bëri të mendojmë vallë , kujt ia dedikoi këto fjalë? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË