Është njëra ndër këngëtaret që komentohet shumë për stilin dhe elegancën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që është aktive në karrierën e saj muzikore, Yllka Kuqi është e pranishme dhe shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja është zë i dashur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, e padyshim që këngët e saj janë bërë gjithnjë hit.

Njihet si një femër e hareshme e cila e shijon edhe jetën e natës.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet se ajo ka dalur për t’u argëtuar.

Siç mund ta kuptojmë nga kjo foto, Yllka duket se po feston diçka.

Epo, ka mjaft arsye për të festuar, pasiqë çdo ditë po korr suksese  si në vend, poashtu në diasporë e deri në Amerikë./Kosovarja/

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË