fbpx

Familjarët dalin në aeroport t’i presin të aksidentuarit në Kroaci

Tashmë në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë kanë arritur familjarët e bashkatdhetarëve, të cilët gjendeshin në autobusin e aksidentuar në Kroaci.

Në aeroport tashmë kanë mbërritur dhe tri ambulanca. Sonte pritet që të sillen në Kosovë disa nga udhëtarët që gjendeshin në autobusin e kompanisë “Deva Tours”.

Aksidenti tragjik ndodhi mëngjesin e së dielës ku 10 persona mbetën të vdekur dhe mbi 40 të tjerë u lënduan.

 


POSTIME TË NGJASHME

Postimi tjetër

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT