Edhe Gresa Behluli e ka vazhduar rrugën e të ëmës, këngëtares Shkurte Fejza. Gresa këndon prej shumë vitesh dhe i ka ecë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e disa hiteve, vitet e fundit këndon live në dasma e ahengje ku paraqitet përkrah të ëmës.

Një kohë ajo e kishte lënë paksa anash muzikën pasi punonte si Zyrtare në Qeverinë e Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

E, nga ajo kohë, tashmë i ka mbetur vetëm stili i veshjes, si në këtë foto./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË