fbpx

Etiketë: Banane

Tortë me banane

Përbërësit për pjesën e parë për këtë tortë: 1 litër qumësht, 200gr grizë (bollgur), 150gr sheqer, 3 lugë kakao, 150gr ...

Kek me hurma dhe banane

Hurmat kanë një shije të jashtëzakonshme, ndërsa të kombinuara me banane të shndërrohen në një kafshatë të parezistueshme. Përbërësit: ▪ ...

Don't Miss It

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Nuk ka postime