Etiketë: Patatet

Musaka pa patate

Musaka me mish, lakër, pak oriz dhe… Merrni përbërësit, kurseni kohë dhe shijojeni Përbërësit: – 300 g lakër; – 1 ...

Don't Miss It

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Nuk ka postime