Mëngjesi i sotëm nisi me aksidente në Prishtinë. Një i tillë ndodhi para pak minutave tek rrethi i madh në kryeqytet.

Një veturë dhe një kamion u ndeshën me njëri-tjetrin.

Nuk raportohet për të lënduar, vetëm për dëme materiale

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË