Ka pak orë që po qarkullon lajmi se aktorja Vanessa Hudgens dhe Austin Butler janë ndarë pas gati një dekade.

“Vanessa dhe Austin janë ndarë zyrtarisht, dhe Vanessa u ka thënë njerëzve të saj të afërt për ndarjen”, tha një burim për Us Weekly.

Dyshja u lidhën për herë të parë në shtator të vitit 2011, dhe thashethemet se ato u ndanë filluan gjatë pushimeve kur aktorja 31-vjeçare u duk se ishte me pushime pa aktorin 28-vjeçar.
Paraqitja e fundit zyrtare që ata bënë së bashku u ishte ajo e gushtit të vitit 2019.

MUND TË JU PËLQEJNË