Pjesa e dytë e javës, me mot të thatë dhe vranësira të ndryshueshme. Në ultësira orëve të mëngjesit mjegull.

21.11 – Në mëngjes ftohtë dhe me mjegull në ultësira. Ditën vranësira të ndryshueshme dhe intervale me diell.

Temperaturat e ajrit edhepse do të pësojnë rënie të lehtë, mbeten mbi vlera mesatare.

Minimalet do të luhaten nga 3C deri në 5C, e maksimalet nga 11C deri në 14C.

Do të fryejë erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-4m/s.

Shtypja atmosferike do të luhatet vlera të normales.

MUND TË JU PËLQEJNË