Formula më e mirë që mund t’i jepni trupit tuaj, pasi në të njëjtën kohë do të kombinoni shijen e mirë dhe vlerat ushqyese

Nevojiten këta përbërës:

– 400 ml qumësht,

– 100 g çokollatë të zezë,

– Pak kripë deti,

– 1 lugë supe karamele,

– Krem për zbukurim

Përgatitja:

Në një enë të thellë qitni qumështin të vlojë, shtoni çokollatën e zezë dhe pak kripë, pastaj kur e gjitha të bashkohet mirë shtoni edhe karamelen.

Shërbejeni ashtu që në majë të vendosni kremin dhe t’i qitni gjithë çokollatën dhe karamelen e grirë në rende.

MUND TË JU PËLQEJNË