fbpx

Etiketë: Moti

Moti për sot

Vazhdon moti i paqëndrueshëm edhe përgjatë fundjavës, me shi e bubullima. Temperaturat në rënie graduale, shkruan Prishtina Weather. 9.06.2021 – ...

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7 dhe 9 gradë Celsius. Kurse ...

Faqe 1 nga 23 1 2 23

Don't Miss It

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT