fbpx

Etiketë: Moti

Moti për sot

Mot i ndryshueshëm do të vazhdoj të mbajë edhe sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se ...

Moti për sot

Instituti Hidrometorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me diell dhe ...

Moti për sot

Prishtina Weather ka publikuar motin për sot dhe nesër. Sipas këtij parashikimi, sot në Kosovë do të ketë mot të ...

Faqe 1 nga 19 1 2 19

Don't Miss It

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT