fbpx

Etiketë: temperaturat

Moti sot

Mbi vendin tonë sot dhe nesër do të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell, derisa vonë të shtunën ...

Mot me diell

Sot pritet të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell, ndërsa në fundjavë parashihet sërish valë e të nxehtit afrikan. ...

Faqe 1 nga 2 1 2

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Add New Playlist