fbpx

Etiketë: Kosove

Moti sot me diell

Në Kosovës sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale ...

Faqe 1 nga 52 1 2 52

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Add New Playlist