fbpx
labbib3

labbib3

Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli është këngëtare shumë e njohur. U lind në fshatin Mushtisht të Therandës, ku kreu shkollimin fillor, të mesmen...

Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra është këngëtare e njohur. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët “Ndarja”, “Burrat nuk Jane...

Adelina Ismaili

Adelina Ismaili është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Adelina Ismaili eshte femija i pare i prinderve Rexhep dhe...

Faqe 2 nga 5 1 2 3 5

TË FUNDIT

MË TË LEXUARAT